TC ALTWEERTERHEIDE

 

INVITO 2019

Beste leden,

Bekijk hier de uitslagen van het INVITO toernooi! Het was een geslaagd toernooi, de weergoden waren ons toch nog goed gezind en de banen lagen er top bij dankzij Theo (waarvoor dank)! Iedereen die heeft meegedaan / meegeholpen bedankt voor jullie inzet! 

Uitslagen finaledag: 

Halve finale 1 GD 6: 

Isabelle Teeuwen / Ino Wienbeck - Imke Dirckx / Frank Dirckx

6-1 6-2

Halve finale 2 GD 6: 
Vicky Wolters / Hans Keersmaekers - Helma Hölzken / Helmert van Scherpenzeel 

6-0 6-1

Finale GD 6: 

Isabelle Teeuwen / Ino Wienbeck - Vicky Wolters / Hans Keersmaekers

6-2 2-6 7-6

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halve finale 1 GD 7:

Carmen de Wit / Emiel Bosch - Lilian Schroeten / Lars van Oijen

0-6 6-4 1-6

Halve finale 2 GD 7:

Ellen Franssen / John Broens - Jacqueline de Goey / Lars Kroeze

6-0 6-2

Finale GD 7:

Lilian Schroeten / Lars van Oijen - Ellen Franssen / John Broens 

1-6 6-4 6-1


Maandag

17:45 uur

Lilian Meulen

Jaap Meulen

Marlie van de Groes

Richard Stals

6-2 6-3

19:00 uur

Jacqueline de Goey

Lars Kroeze

Carmen de Wit

Emiel Bosch

3-6 3-6

20:15 uur

Helma Holzken

Helmert van Scherpenzeel

Carla Bronszwaer

Mart Bosch

1-6 6-4 10-8 


17:45 uur

Silvian Nies

Hennie Vliegenthart

Josien Wilms

Leon Timmermans

2-6 2-6

19:00 uur

Lilian van Nieuwehoven

Pieter Snijders

Lydia Princen

Yvo Haelewijn

6-2 6-2

20:15 uur

Sandra Bos

Henk Truijen

Vicky Wolters

Hans Keersmaekers

1-6 1-6 

Dinsdag

 

 


Uitslag

17:45 uur

Ellen Franssen

John Broens

Rachelle Bosch

Niek Schoenmaekers

6-3 6-1

19:00 uur

Jacqueline de Goey

Lars Kroeze

Lydia Princen

Yvo Haelewijn

6-0 6-2

20:15 uur

Helma Holzken

Helmert van Scherpenzeel

Isabelle Teeuwen

Ino Wienbeck

0-6 4-6


 




17:45 uur

Lilian Schroeten

Lars van Oijen

Liesbeth Scherpenzeel

Mario Stienen

7-6 6-1

19:00 uur

Lilian van Nieuwehoven

Pieter Snijders

Carmen de Wit

Emiel Bosch

3-6 3-6


Woensdag

 

 


Uitslag

17:45 uur

Lilian Meulen

Jaap Meulen

Rachelle Bosch

Niek Schoenmaekers

6-2 6-3

19:00 uur

Lilian Schroeten

Lars van Oijen

Josien Wilms

Leon Timmermans

6-2 6-7 10-4

20:15 uur

Ellen Franssen

John Broens

Marlie van de Groes

Richard Stals

6-0 6-0

21:30 uur

Lydia Princen

Yvo Haelewijn

Carmen de Wit

Emiel Bosch

1-6 4-6


 

 

17:45 uur

Martien Bosch

Carla Bronszwaer

Isabelle Teeuwen

Ino Wienbeck

6-7 6-2 5-10

19:00 uur

Silvian Nies

Hennie Vliegenthart

Liesbeth Scherpenzeel

Mario Stienen

3-6 3-6

20:15 uur

Imke Dirckx

Frank Dirckx

Karin Geelen

Marcel Kuijpers

6-4 6-1

 

21:30 uur

Jacqueline de Goey

Lars Kroeze

Lilian van Nieuwehoven

Pieter Snijders

4-6 6-1 10-5




Donderdag

 

 


Uitslag

17:45 uur

Liesbeth Scherpenzeel

Mario Stienen

Josien Wilms

Leon Timmermans

6-1 3-6 6-10

19:00 uur

Vicky Wolters

Hans Keersmaekers

Karin Geelen 

Marcel Kuijpers

6-0 6-2

20:15 uur

Marlie van de Groes

Richard Stals

Rachelle Bosch

Niek Schoenmaekers

6-3 6-0

20:15 uur

Imke Dirckx

Frank Dirckx

Sandra Bos

Henk Truijen

6-3 2-6 10-7 


Vrijdag

 

 


Uitslag

17:45 uur

Sandra Bos  

Henk Truijen

Karin Geelen

Marcel Kuijpers

4-6 6-4 10-5

19:00 uur

Silvian Nies

Hennie Vliegenthart

Lilian Schroeten

Lars van Oijen

2-6 1-6

 

 

 


Uitslag

17:45 uur

Ellen Franssen

John Broens

Lilian Meulen

Jaap Meulen

6-0 4-6 10-3

19:00 uur

Imke Dirckx

Frank Dirckx

Vicky Wolters

Hans Keersmaekers

0-6 2-6


E-mail