TC ALTWEERTERHEIDE

 

INVITO 2021 - 6 t/m 12 september

Beste tennisliefhebbers,

Het was (wederom) een heel erg geslaagd toernooi!

We hebben zeer mooi weer gehad, met als uitsmijter de zondag.

Onder toeziend oog van vele supporters werden eerst de halve finales uit de poules 1, 2 en 3 gespeeld. Bij beide wedstrijden was een 3-setter nodig om te bepalen wie de finale mocht spelen.

Anita Smals en Frank Dirckx mochten het opnemen tegen Bibi Gulikers en John Broens. Uiteindelijk bleken Anita en Frank toch een maatje te groot voor Bibi en John (die ondanks de 6-2, 6-1 nederlaag terug kunnen kijken op een zeer geslaagd toernooi).

In de halve finales van Poule A en B hadden zowel Caroline Willemsen en Leon Timmermans, alsook Emma van Dooren en Lars van Oijen aan 2 sets genoeg om de finale te halen.

De energie die was bespaard door het niet hoeven spelen van een 3e set, was hard nodig in de finale.

In een zeer spannende en lange finale trokken Caroline en Leon onder de hete zon met 6-3, 4-6 en 7-6 aan het langste eind.

Anita en Frank, Caroline en Leon. Van harte gefeliciteerd!

Alle deelnemers (en toeschouwers, dus geef het door..) willen we heel erg bedanken voor het mogelijk maken van een mooie week!

Hopelijk mogen we jullie allen volgend jaar weer begroeten op het Invito 2022!

Nogmaals dank,

Lilian, Lydia, Rachelle, Janique, Theo, John en Emiel



Maandag

18.00

Danielle Kuijpers
Twan Jongebreur

Simon van Oijen
Tracey Roijakkers

6-3 6-0

Leon Timmermans
Caroline Willemsen

Jessica Kuijpers
Rick Kunnen

6-2    

6-3


19.30

Simone Kapteijns
Jean-Willem Meulen

Hennie Vliegenthart
Lilian Schroeten

6-2 7-5

Tom Creemers
Imke Schaeken

Rik Verhagen
Lieke Fonteijn

6-1

6-3


21.00

Lars Kroeze
Jacqueline de Goeij

Peter Princen
Amber Princen

6-3 4-6 7 17-15

Helmert van Scherpenzeel
Helma Holzken

Janique Bosch
Tim Kersten

6-3
6-3

Dinsdag

18.00




Danielle Kuijpers
Twan Jongebreur

Cindy Smals
Joachim Pattiruhu

0-6
1-6


19.30

Anita Smals
Frank Dirckx

Tom Creemers
Imke Schaeken

6-2 6-0

Rik Verhagen
Lieke Fonteijn

Gerrit Jan Molenkamp
Chantal Vermeulen

1-6
3-6


21.00

Lotte Princen
Jaap Meulen

Bibi Gulikers
John Broens

3-6
1-6

Helmert v Scherpenzeel
Helma Holzken

Hennie Vliegenthart
Lilian Schroeten

6-2
6-1

Woensdag

18.00

Lars Kroeze
Jacqueline de Goeij

Lotte Princen
Jaap Meulen

3-6 6-2 10-4

Peter Princen
Amber Princen

Bibi Gulikers
John Broens

1-6
2-6


19.30

Anita Smals
Frank Dirckx

Rik Verhagen
Lieke Fonteijn

6-0 6-0

Tom Creemers
Imke Schaeken

Gerrit Jan Molenkamp
Chantal Vermeulen

6-3
6-2


21.00

Leon Timmermans
Caroline Willemsen

Lars van Oijen
Emma van Dooren

6-7 4-6

Simon van Oijen
Tracey Roijakkers

Cindy Smals
Joachim Pattiruhu

1-6
7-6
10-5

Donderdag

19.00

Simone Kapteijns
Jean-Willem Meulen

Janique Bosch
Tim Kersten

6-7 6-0 10-4

Peter Princen
Amber Princen

Lotte Princen
Jaap Meulen

6-2
1-6
12-10


20.30

Anita Smals
Frank Dirckx

Gerrit Jan Molenkamp
Chantal Vermeulen

6-1 6-1

Lars Kroeze
Jacqueline de Goeij

Bibi Gulikers
John Broens

6-7
6-4
4-10

Vrijdag

19.00

Simone Kapteijns
Jean-Willem Meulen

Helmert v Scherpenzeel
Helma Holzken

5-7 6-4 8-10

Lars v Oijen
Emma v Dooren

Jessica Kuijpers
Rick Kunnen

6-2
7-5


20.30

Janique Bosch
Tim Kersten

Hennie Vliegenthart
Lilian Schroeten

6-4 5-7 10-6




Zondag

10.30

Helma Holzken
Helmert van Scherpenzeel

Bibi Gulikers
John Broens

3-6 6-3 1-6

Anita Smals
Frank Dirckx

Simone Kapteijns
Jean Willem Meulen

6-3
1-6
6-2










12.00

Cindy Smals
Joachim Pattiruhu

Caroline Willemsen
Leon Timmermans

4-6 2-6

Emma van Dooren
Lars van Oijen

Danielle Kuijpers
Twan Jongebreur

6-1
6-0


14.00

Bibi Gulikers
John Broens

Anita Smals 
Frank Dirckx

2-6 1-6

Emma van Dooren
Lars van Oijen

Caroline Willemsen
Leon Timmermans

3-6 6-4
6-7










E-mail